کرمانشاه 00:59 یک شنبه 26/5/1399 صفحه اصلی
 
افتتاح فاز نخست تقاطع غیر هم سطح سپهبد سلیمانی اثر قابل توجهی در روان سازی ترافیک ورودی- خروجی شهر داشته است
1399/01/26-11:56 تعدا بازدید: 158 گروه خبری: اخبار معاون ترافیک کد خبر: 191
افتتاح فاز نخست تقاطع غیر هم سطح سپهبد سلیمانی اثر قابل توجهی در روان سازی ترافیک ورودی- خروجی شهر داشته است
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه با اشاره به افتتاح فاز نخست تقاطع غیر هم سطح سپهبد شهید قاسم سلیمانی از روان‌سازی کریدور های شرقی غربی شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز  اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر محسن ارجمندی معا‌ون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اظهار داشت: در محیط های شهری به دلیل محدودیت های فضای کارگاهی و ضرورت های ترافیکی، عملیات اجرایی تقاطع های غیر هم سطح به صورت فاز بندی پیش می‌رود تا علاوه بر ایجاد محیط کارگاهی ایمن برای فاز های بعدی، حد اکثر استفاده از فاز های تکمیل شده به عمل آید.

 

وی ادامه داد، در تقاطع غیر هم سطح سپهبد شهید قاسم سلیمانی به منظور حفظ جریان ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور و ایجاد محیط کارگاهی مناسب و ایمن برای تکمیل مسیر زیر گذر شمالی-جنوبی و رمپ های جهتی رو گذر حرکت های گردشی و استفاده حد اکثری از فاز تکمیل شده شرقی-غربی، عملیات اجرایی این تقاطع به صورت فاز بندی پیش رفت.

 

ارجمندی ادامه داد: با توجه به برنامه ی نصب قطعات پیش ساخته رمپ های جهتی رو گذر و تکمیل فاز نخست این پروژه و لزوم اجرای برنامه های انحراف مسیر فاز نخست شامل  مسیر هم سطح شرقی-غربی و دور برگردان های آن در روز نیمه شعبان با حضور استاندار، فرماندار و شهردار کرمانشاه افتتاح شد.

 

وی افزود: پس از افتتاح فاز نخست تقاطع سپهبد قاسم سلیمانی به طور طبیعی سرعت تردد در این مسیر با توجه به تغییر ماهیت ترافیک برون شهری به درون شهری نیاز به آرام‌سازی ترافیک بود که این امر با نصب سرعت گیر و تابلو های مورد نیاز صورت گرفت تا در نواحی تداخل مسیر های مستقیم با مسیر های گردش به راست مشکل ایجاد نشود که این موضوع نیازمند اعمال قانون قاطعانه پلیس راهور در بر خورد با رانندگان متخلف و تخلفات ترافیکی بخصوص در مسیر های راستگرد می باشد.

 

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه در پایان بیان داشت: ایجاد مسیر های جایگزین انحرافی و دور برگردان ها در تقاطع سپهبد قاسم سلیمانی ممکن بود باعث سردرگمی و سختی تردد رانندگان شود که با نصب تابلو های راهنمای مسیر در طرفین و اصلاح زمانبندی تقاطع مقابل ترمینال شهید کاویانی  این موضوع نیز مرتفع شد.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava|